GoPro HERO

GoPro HERO


GoPro HERO pozostała zaprojektowana z myślą o prostocie i bezpośrednio wbudowana w wytrzymałą, obudowę wodoszczelną.

Dostępne w sklepach:


Kamera nagrywa bardzo dobrej jakości obrazy w 1080p przy 30 kl./s a także 720p w 60 kl./s. HERO zapisuje ten sam wciągający, przykuwający oko obraz, który sprawił że GoPro stało się jedną z bardzo dobrze sprzedających się kamer na świecie. Rozpoczęcie nagrywania nigdy nie było jeszcze tak łatwe, aktualni wystarczy nacisnąć tylko jeden przycisk aby zarejestrować ciekawe wydarzenie. Kamera HERO jest wbudowana w chropowatą, wodoszelną do 40m obudowę. Stworzona aby wytrzymać pracę w kurzu, piasku, wodzie przetrwa niemal wszelkie nawet najcięższe warunki w których przyjdzie jej pracować. Będziesz Mógł z nią swobodnie surfować, jeździć na nartach albo relaksować z przyjaciółmi w basenie bez zamartwiania się o jej techniczny stan.

Specyfikacja:


marka: GoPro
efektywna liczba pikseli - tryb aparat: 5
rozdzielczość: 1920x1080
nośnik danych - na film: karty pamięci microSDHC
nośnik danych - na zdjęcia: karty pamięci microSDHC
nagrywanie w rozdzielczości HD: tak
stabilizacja: elektroniczna
autofokus: tak
zdjęcia: tak
rozdzielczość zdjęć: 5
balans bieli: auto i manual

Komentarze

modbis
modbis

2015-08-27 20:50:54

Nagrywanie wyśmienite również pod wodą. Jednak nagrywanie dźwięku pozostawia niedosyt, ale w sumie jest to sportowa kamera, dlatego nie ma się co dziwić. Zalecam zakup.
Nicola
Nicola

2015-08-27 20:46:42


Adamus
Adamus

2015-08-27 20:44:44

Rewelacyjny sprzęt. Polecam każdemu kto potrzebuje niewielkiej kamery do różnorodnych zastosowań. Znakomicie zdaje egzamin podczas podróży.Warning: file_put_contents(ww.cache/komentarze/6.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/lowell79/domains/e-galeo.com/public_html/procamera/ww.incs/komentarze_gen.php on line 112

Pozostaw Komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany.